Guest guest Posted March 2, 2005 Report Share Posted March 2, 2005 I have a family that is looking to sell their Language for Learning set. This is just the teacher's presentation set but not the workbooks. The set is brand new. The cost is $400.00 plus shipping. Jenn Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.